Site Rengi

22.01.2022 - Kahramankazan Şehir Portalı & Firma Rehberi
Kahramankazan Firma Rehberi & Şehir Portalı

Kahramankazan’da 5 yaşındaki Hilal başkanlık koltuğuna oturdu

Kahramankazan’da 5 yaşındaki Hilal başkanlık koltuğuna oturdu
Tozlu.com TR

Kahramankazan’da 5 yaşındaki Hilal başkanlık koltuğuna oturdu

Minik başkan “çok sıcak klimayı açın” dedi, görevliler “tedbirler nedeniyle kapalı başkanım” yanıtını verdi

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu anaokulu öğrencisi 5 yaşındaki Hilal Sıla Güzelbayram’a bıraktı. Oğuz, büyüdüğünde öğretmen olmak istediğini söyleyen minik Hilal ve arkadaşlarına çeşitli hediyeler takdim etti.

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Kahramankazan Anaokulu öğrenci ve öğretmenlerini ağırladı. Başkan Oğuz, öğretmenleriyle birlikte belediyeye gelen minik öğrencileri makam odasının kapısında karşıladı. Minik öğrenciler Oğuz’a çiçek takdim ederken, Oğuz da misafirlerine çeşitli hediyeler verdi.

Çok sıcak klimayı çalıştırın

Başkan Oğuz, günün anlam ve önemi dolayısıyla başkanlık koltuğunu 5 yaşındaki Hilal Sıla Güzelbayram’a bıraktı. Başkanlık koltuğuna oturan minik Hilal’in son derece heyecanlı olduğu görüldü. Minik Hilal, Başkan Oğuz’un herhangi bir talimatlarının olup olmadığını sorması üzerine, ortamın sıcak olduğunu belirterek klimanın açılması talimatını verdi. Minik Hilal’in bu talebi içerdikelierin gülüşmelerine neden oldu. Minik Hilal’e klimaların olası koronavirüs bulaşma riskini en aza indirmek için tedbirler kapsamında kapalı tutulduğu anlatıldı. Minik başkan Hilal bunun üzerine, hassasiyetleri ve aldığı tedbirler için belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Çocukların ilçesi Kahramankazan

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Kahramankazanlı çocuklar başta olmak üzere tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Ziyaretleri için öğrenci ve öğretmenlere teşekkür eden Oğuz, “Sevgili çocuklar ziyaretiniz beni çok mutlu etti. Bugün bu makamlarda biz varız ama yarın sizler olacaksınız. Sizler geleceğimizsiniz. Sizler yarınımızın ve ülkemizin teminatı, geleceğin büyüklerisiniz. İlçemizde çocuklarımız için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Kahramankazan önümüzdeki dönemde çocukların ilçesi olacak ve bu alanda hayata geçirilen projelerle Türkiye’ye örnek olacak” diye konuştu.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ